Најнови корисни информации

Погледнете ги нашите најнови акции и промоции

راه اندازی هاست لینوکس ایران

با توجه به همکاری ما با دیتاسنتر مربوطه سرور هاستینگ با ظرفیت بالا راه اندازی شد. این سرور پرقدرت از هارد نسل جدید nvme می باشد